NFE61HT101Z2A9L
Murata Electronics
Prodotto No:
NFE61HT101Z2A9L
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
FILTER LC(T) 100PF SMD
In magazzino : 3688
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Attenuation Value -
Filter Order 3rd
Applications Automotive
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 100pF
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESD Protection No
Series EMIFIL®, NFE61
Type Low Pass
Package / Case 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr Murata Electronics
Height 0.075" (1.90mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 2 A