NFM41PC155B1H3L
Murata Electronics
Prodotto No:
NFM41PC155B1H3L
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1.5UF 20% 50V 1806
In magazzino : 22833
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) 9mOhm
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) 0.047" (1.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EMIFIL®, NFM41
Package / Case 1806 (4516 Metric), 3 PC Pad
Mfr Murata Electronics
Capacitance 1.5 µF
Package Tape & Reel (TR)
Current 6 A