P-400DH/A22
Panasonic - BSG
Prodotto No:
P-400DH/A22
Produttore:
Panasonic - BSG
Descrizione:
BATTERY NICAD 1.2V 4AH D
Guida per l'utente
Standard Charge Current 400mA
Termination Style Solder Tab
Discharge Rate 800mA
Battery Cell Size D
Voltage - Rated 1.2 V