P0402K3010FNT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P0402K3010FNT
Descrizione:
P 0402 K 3010 F N TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 301 Ohms
Series P
Power (Watts) 0.063W, 1/16W