P0603C80R6BNT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
P0603C80R6BNT
Produttore:
Vishay Sfernice
Pacchetto:
0603
Descrizione:
P 0603 C 80R6 B N TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 80.6 Ohms
Series P
Power (Watts) 0.125W, 1/8W