P0648.214NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
P0648.214NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FIXED IND 214UH 1A 557 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.515" L x 0.515" W (13.08mm x 13.08mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 557mOhm Max
Inductance 214 µH