P1330-223J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P1330-223J
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 348mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 694 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 384mOhm Max
Inductance 22 µH