P1330-563G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P1330-563G
Descrizione:
FIXED IND 56UH 442MA 900MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 216mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 442 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 56 µH