P160-472GS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P160-472GS
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 715MA 240MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 707mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 715 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 240mOhm Max
Inductance 4.7 µH