P160-683JS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P160-683JS
Descrizione:
FIXED IND 68UH 206MA 2.9 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 185mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 206 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.9Ohm Max
Inductance 68 µH