P160-822KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P160-822KS
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 554MA 400MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 537mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 554 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 8.2 µH