P1812-333K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P1812-333K
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1812
Descrizione:
FIXED IND 33UH 300MA 1.578OHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 425mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.578Ohm Max
Inductance 33 µH