P1AD-24M29M
P1dB Inc
Prodotto No:
P1AD-24M29M
Produttore:
P1dB Inc
Descrizione:
2.4MM TO 2.92MM ADAPTER
In magazzino : 21
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Center Contact Plating Gold
Ingress Protection -
Conversion Type Between Series
Center Gender Male to Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded, Threaded
Product Status Active
Adapter Type Plug to Plug
Convert To (Adapter End) 2.92mm (OS-2.9) Plug, Male Pin
Mounting Feature -
Series 2.4mm
Mfr P1dB Inc
Style Straight
Package Box
Impedance 50Ohm
Frequency - Max 40 GHz
Convert From (Adapter End) 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Plug, Male Pin
Adapter Series 2.4mm to 2.92mm