P2RFC-2336-39
RF Industries
Prodotto No:
P2RFC-2336-39
Produttore:
RF Industries
Descrizione:
CBL ASSY QMA PLUG TO PLUG 39"
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Cable Type TFT-402LF
2nd Contact Gender Male
1st Connector QMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector QMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Series -
Length 39.00" (990.60mm)