P2RFC-2516-36
RF Industries
Prodotto No:
P2RFC-2516-36
Produttore:
RF Industries
Descrizione:
CBL ASSY 4.3/10 PLUG TO PLUG 36"
Guida per l'utente
Cable Type TFT-402LF
2nd Contact Gender Male
1st Connector 4.3/10 Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 4.3/10 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Series -
Length 36.00" (914.40mm)