P32-200S/22
Polytron
Prodotto No:
P32-200S/22
Produttore:
Polytron
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 200V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 200V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 12mA
Number of Outputs 1
Series P3
Type Enclosed
Line Regulation 0.05%
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency -
Mfr Polytron
Features SCP
Load Regulation 0.2%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC