P33-180SAX
Polytron
Prodotto No:
P33-180SAX
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 180V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 180V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 30mA
Type Enclosed
Line Regulation 0.05%
Package / Case 7-DIP Module
Features SCP
Load Regulation 0.2%
Package Bulk
Voltage - Input 115 ~ 220 VAC