P33-24S-04
Polytron
Prodotto No:
P33-24S-04
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 0.88" H (88.9mm x 63.5mm x 22.4mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 100mA
Type Enclosed
Line Regulation 0.1%
Features SCP
Load Regulation 0.1%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC