P3519-123K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P3519-123K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 12UH 1.01A 290MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.01 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Inductance 12 µH