P3519R-684J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
P3519R-684J
Descrizione:
FIXED IND 680UH 147MA 13.59 OHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 170mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 147 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.59Ohm Max
Inductance 680 µH