P38-24S/22
Polytron
Prodotto No:
P38-24S/22
Produttore:
Polytron
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Number of Outputs 1
Series P3
Type Enclosed
Line Regulation 0.1%
Package / Case 7-DIP Module
Efficiency -
Mfr Polytron
Features SCP
Load Regulation 0.1%
Package Bulk
Voltage - Input 105 ~ 125 VAC