P3P623S00BG-08SR
onsemi
Prodotto No:
P3P623S00BG-08SR
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8SOIC
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 1:8
Differential - Input:Output No/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
PLL Yes
Series Timing-Safe™
Input Clock
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V
Output Clock
Mfr onsemi
Divider/Multiplier No/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 50MHz