P4KE400A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
P4KE400A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
DO-204AL (DO-41)
Descrizione:
TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AL
In magazzino : 12147
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 750mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 380V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Series P4KE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 548V
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 342V