P7803-500R
CUI Inc.
Prodotto No:
P7803-500R
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 9~90
In magazzino : 44
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 90V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 500mA
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 3-SIP Module
Efficiency 82%
Mfr CUI Inc.
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.45" L x 0.69" W x 0.35" H (11.5mm x 17.5mm x 9.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series P78-500
Power (Watts) 1.65 W