PA0135.331NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
PA0135.331NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
INDUCT ARRAY 2 COIL 82.5NH SMD
Guida per l'utente
DC Resistance (DCR) - Parallel 0.225mOhm Max
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Tolerance ±20%
Current Saturation - Series 32 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.510" W (12.95mm x 12.95mm)
Product Status Obsolete
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 0.9mOhm Max
Inductance - Connected In Series 330 nH
Ratings -
Series PA0135
Current Saturation - Parallel 40 A
Package / Case -
Current Rating - Series 20 A
Current Rating - Parallel 40 A
Mfr Pulse Electronics
Height 0.280" (7.11mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 82.5 nH