PA4345.241NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
PA4345.241NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FIXED IND 240NH 13A 7 MOHM SMD
In magazzino : 5350
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 23A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 13 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7mOhm Max
Inductance 240 nH