PAC300006200FAC000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
PAC300006200FAC000
Descrizione:
RES 620 OHM 3W 1% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 620 Ohms
Series PAC
Power (Watts) 3W