PACSR28010S
Delta Electronics
Prodotto No:
PACSR28010S
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 28V 294W
In magazzino : 29
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 10.5A
Line Regulation -
Package / Case 10-DIP Module
Efficiency 93%
Mfr Delta Electronics
Features Adjustable Output, Baseplate, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 28V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 4.36" L x 2.00" W x 0.54" H (110.7mm x 50.8mm x 13.7mm)
Weight 0.529 lb (240.00 g)
Number of Outputs 1
Series PACSR
Power (Watts) 294 W