PBA10F-24-G
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PBA10F-24-G
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.68" L x 1.22" W x 3.07" H (68.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 500 mA
Series PBA (10W)
Type Open Frame
Efficiency 77%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC