PBA30F-12-EN
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PBA30F-12-EN
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.5 A
Series PBA (30W)
Type Enclosed
Efficiency 78%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC