PBA600F-15-G
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PBA600F-15-G
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 43 A
Series PBA (600W)
Type Enclosed
Efficiency 82%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC