PBA75F-15-J1
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PBA75F-15-J1
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V 75W
Product Status Active
Efficiency 84%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5 A
Series PBA (75W)
Power (Watts) 75W