PBW50F-12-JN
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
PBW50F-12-JN
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER +/-12V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 2
Current - Output 2 2.7 A
Current - Output 1 2.1 A
Series PBW (50W)
Type Enclosed
Efficiency 83%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC