PC07901US-SJT-10
Ease Electronics
Prodotto No:
PC07901US-SJT-10
Produttore:
Ease Electronics
Descrizione:
CORD 18AWG NEMA6-15P TO C13 79"
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 6-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 10A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG