PC07901US-SJT-13
Ease Electronics
Prodotto No:
PC07901US-SJT-13
Produttore:
Ease Electronics
Descrizione:
CORD 16AWG NEMA5-15P TO C13 79"
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG