PCF14JT24R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
PCF14JT24R0
Descrizione:
RES 24 OHM 5% 1/4W PANASERT
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Supplier Device Package Panasert
Resistance 24 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W