PCF2CT631R393K
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
PCF2CT631R393K
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series PCF
Power (Watts) 2W