PCF2CT631R682K
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
PCF2CT631R682K
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series PCF
Power (Watts) 2W