PCMC133E-1R0MF
Susumu
Prodotto No:
PCMC133E-1R0MF
Produttore:
Susumu
Descrizione:
FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 40A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.130" (3.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 24 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.5mOhm Max
Inductance 1 µH