Casa / Solid State Relays / PCS34-D-240A-25RL
minImg
PCS34-D-240A-25RL
Picker Components
Prodotto No:
PCS34-D-240A-25RL
Produttore:
Picker Components
Descrizione:
SSR RELAY 25A 48~280VAC SCREW TE
Guida per l'utente
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series PCS34
Package / Case Hockey Puck
Mfr Picker Components
Package Tray
Voltage - Input 4 ~ 32VDC