PD104R-683K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PD104R-683K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 68UH 940MA 220MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 940mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 940 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Inductance 68 µH