PD54R-272M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
PD54R-272M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 2.7UH 2.2A 67 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 67mOhm Max
Inductance 2.7 µH