PDRB-75-24
CUI Inc.
Prodotto No:
PDRB-75-24
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 75W
In magazzino : 20
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DC Voltage - Input (Max) 370V
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.13A
AC Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 127V
Efficiency 88%
Mfr CUI Inc.
Features Adjustable Output, IP20, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB Scheme, EN, IEC, SIQ, TUV
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.04" L x 1.36" W x 4.96" H (102.5mm x 34.5mm x 126.0mm)
Number of Outputs 1
Series PDRB-75 (75W)
Power (Watts) 75W