PDUMV20NETLX
Tripp Lite
Prodotto No:
PDUMV20NETLX
Produttore:
Tripp Lite
Descrizione:
PDU SWITCHED 1.9KW 120V 24 5-15/
Guida per l'utente
Connector - AC Output NEMA 5-20R
Housing Material -
Approval Agency NOM, UL
Current - Max 20A
Mounting Type Rack, Vertical
Product Status Active
Series Smart Pro LX
Type PDU (Power Distribution Unit)
Overload Protection None
AC Outlets 24
Cord Length 10' (3.05m)
Energy -
Region Utilized North America
Connector - AC Input NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Mfr Tripp Lite
Package Bulk
Media Lines Protected -
Voltage - Input 100V, 120V, 127V