PDV30-21M-104B
Bourns Inc.
Prodotto No:
PDV30-21M-104B
Descrizione:
SLIDE POT 100KOHM 0.1W SIDE 30MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard
Tolerance ±20%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 1.969" L x 0.512" W x 0.154" H (50.00mm x 13.00mm x 3.90mm)
Product Status Obsolete
Resistance 100 kOhms
Series PDV
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Travel Range 30mm