Casa / Common Mode Chokes / PE-0805CCMC181STH
minImg
PE-0805CCMC181STH
Pulse Electronics
Prodotto No:
PE-0805CCMC181STH
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
CMC 250MA 2LN 180 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 500mOhm
Impedance @ Frequency 180 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.087" L x 0.051" W (2.20mm x 1.30mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ChipChoke™ CCMC
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA