Casa / TVS Diodes / PESD12VL1BAF
minImg
PESD12VL1BAF
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
PESD12VL1BAF
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 37VC SOD323
In magazzino : 19767
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 19pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 14.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 37V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)