Casa / TVS Diodes / PESD2CANFD24V-UX
minImg
PESD2CANFD24V-UX
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
PESD2CANFD24V-UX
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOT-323
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323
In magazzino : 22320
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.6A (8/20µs)
Applications Automotive, CAN
Capacitance @ Frequency 5.2pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 25.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-323
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42V
Package / Case SC-70, SOT-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V (Max)