PF0382.333NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
PF0382.333NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FIXED IND 33UH 3.1A 65 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.3A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.445" (11.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 33 µH