PF0580.223NLT
Pulse Electronics
Prodotto No:
PF0580.223NLT
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FIXED IND 22UH 750MA 280MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.137" (3.48mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.165" W (4.70mm x 4.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 280mOhm Max
Inductance 22 µH